Här finns vi


Jalla jobbcenter i Borlänge

Bragegallerian 5,
784 33 Borlänge

Länk till Google Maps

borlange@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Borås

Lilla Brogatan 31
503 35 Borås

Länk till Google Maps

boras@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Gävle

Drottninggatan 18
803 20 Gävle

Länk till Google Maps

gavle@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Göteborg

Kungsgatan 4
411 19 Göteborg

Länk till Google Maps

goteborg@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Göteborg

Odinsgatan 13
41103 Göteborg

Länk till Google Maps

goteborg@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Kalmar

Larmgatan 28C
392 32 Kalmar

Länk till Google Maps

kalmar@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Karlstad

Romstadsvägen 2C
653 42 Karlstad

Länk till Google Maps

karlstad@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Katrineholm

Fredsgatan 17
64130 Katrineholm

Länk till Google Maps

katrineholm@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Kista / Stockholm

Kistagången 20
164 40 Stockholm

Länk till Google Maps

stockholm@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Linköping

Stora Torget 3
58219 Linköping

Länk till Google Maps

linkoping@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Norrköping

Västgötegatan 7
602 21 Norrköping

Länk till Google Maps

norrkoping@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Nyköping

Östra Storgatan 3
611 34 Nyköping

Länk till Google Maps

nykoping@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Uppsala

Klostergatan 9
753 21 Uppsala

Länk till Google Maps

uppsala@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Växjö

Norra Järnvägsgatan 12
35230 Växjö

Länk till Google Maps

vaxjo@jallajobbcenter.se

Jalla jobbcenter i Örebro

Kyrkogatan 3
702 10 Örebro

Länk till Google Maps

orebro@jallajobbcenter.se

Kontaktuppgifter

Niklas Enehammar
076 - 0093734
niklas@jallajobbcenter.se

Haneen Alseyada (behärskar arabiska)
076 - 0083745
haneen.alseyada@jallajobbcenter.se

Amira Zenkic (behärskar bosniska, kroatiska och serbiska)
076 - 0096718
amira.zenkic@jallajobbcenter.se

Sara Abdi (behärskar albanska och turkiska)
076 - 0096732
sara.abdi@jallajobbcenter.se

Christopher Björk (behärskar polska)
076 - 0093583
christopher@jallajobbcenter.se

Organisationsnummer
559226-0896

KA-nummer
Jalla jobbcenter i Borlänge - 10067087
Jalla jobbcenter i Borås - 10066659
Jalla jobbcenter i Gävle - 10068864
Jalla jobbcenter i Göteborg - 10066656
Jalla jobbcenter i Jönköping - 10066660
Jalla jobbcenter i Kalmar - 10068862
Jalla jobbcenter i Karlstad - 10066657
Jalla jobbcenter i Katrineholm - 10068153
Jalla jobbcenter i Kista / Stockholm - 10067858
Jalla jobbcenter i Linköping - 10066661
Jalla jobbcenter i Norrköping - 10066661
Jalla jobbcenter i Nyköping - 10066918
Jalla jobbcenter i Uppsala - 10067858
Jalla jobbcenter i Växjö - 10068586
Jalla jobbcenter i Örebro - 10066658